.NET razvijalec

V svoje vrste vabimo izkušenega .NET razvijalca!

Opis dela:

Zaradi prevzema novih odgovornosti in zadolžitev znotraj skupine Cornèr Bank vabimo v ekipo izkušenega .NET razvijalca. Delo obsega načrtovanje, razvoj in vzdrževanje bančnih aplikacij, predlaganje sprememb in izboljšav ter sodelovanje s poslovnimi analitiki pri analizi in pripravi aplikativnih rešitev, ki jih Dinit Card Services razvija in vzdržuje za potrebe skupine Cornèr Bank.

Required skills and experience

  • dobro poznavanje programskega jezika Microsoft .NET (C#, ASP.NET, WEB API, Entity Framework);
  • poznavanje razvojnih tehnologij in orodij (MVC, TypeScript, Powershell, TFS, GIT);
  • poznavanje Javascript ogrodij (AngularJS, Bootstrap, JQuery);
  • poznavanje spletnih tehnologij (CSS, HTML, JSON, XML);
  • poznavanje integracijskih tehnologij (WCF, REST);
  • poznavanje podatkovnih baz in SQL jezika;
  • zaželena VI. ali VII. stopnja strokovne izobrazbe tehnične smeri (informatika, elektrotehnika);
  • znanje angleškega jezika.

What we offer

  • ekipno delo v pozitivnem kolektivu, mentorstvo pri zahtevnejših projektih in prilagodljiv delovni čas;
  • strokovni, osebni in karierni razvoj z nadgradnjo individualnih potencialov in kompetenc;
  • priložnost uveljavitve v mednarodnem, tehnološko naprednem podjetju;
  • okvirna izhodiščna bruto letna plača med 35.000 € in 40.000 €;
  • možnost vključitve v sistem dodatnega pokojninskega zavarovanja, financiranega s strani podjetja;
  • delovno razmerje za nedoločen čas;
  • druženje, zabavo in športno-družbeno udejstvovanje z organiziranimi izleti, pohodi v naravo, ekipnimi športi, dnevi prostovoljstva, pikniki, različnimi izobraževanji in delavnicami.

V kolikor je tvoja strast razvoj aplikacij na področju finančne tehnologije in se veseliš izzivov, pošlji svoj CV na zaposlitev@dinitcs.com. Veseli bomo pogovora s tabo!

Možnost dela v Izoli ali Ljubljani.

Pridruži se motivirani ekipi strokovnjakov s področja finančne tehnologije!